Налаштування контекстної реклами у Гугле

Замовляйте налаштування контекстної реклами в Гуглі за телефоном -
+38 (093) 920-61-77

Контекстна реклама Google – найшвидший спосіб запропонувати потенційним та зацікавленим клієнтам оффер (товар або послугу). Дзвінки та продажі можуть розпочатися у перший день запуску контекстної реклами. Результат залежить від виду продукту та цільової аудиторії, яку ви вирішили зацікавити своєю пропозицією.

Розібратися з налаштуваннями контекстної реклами можна самостійно: Google надає інформацію та довідки на всіх етапах налаштування. На освоєння маркетингового інструменту знадобиться кілька місяців постійної роботи та тестів (додаткові витрати на перевірку ефективності оголошень).

Швидкий спосіб отримати заявки та продажі

Спеціаліст із контекстної реклами веб-студії «PARADOX» налаштує показ оголошень для швидкого збільшення кількості продажів товарів та замовлення послуг. Вам не потрібно розбиратися в ключових запитах, особливостях налаштування ГЕО та інших опціях. Розкажіть спеціалісту про продукт та цільову аудиторію.

Складання портрета клієнта прискорить окупність контекстної реклами та збільшить кількість продажів. Оголошення показуватимуться тим, хто вже шукає товар або хотів би його купити найближчим часом.

5 причин замовити налаштування реклами Google у веб-студії «PARADOX»:

індивідуальний підхід до аналізу та налаштування РК;
- аналіз ефективності реклами та коригування налаштувань для підвищення ефективності;
- прийнятні ціни за професійні послуги;
- швидкий запуск рекламної кампанії;
- рекомендації експерта на кожному етапі.

По завершенні рекламної кампанії отримайте докладний звіт про витрати, кліки та корисні дії для сайту. У процесі показу оголошень ви самі побачите ефект: буде більше дзвінків, продажів, зацікавлена аудиторія відвідає Landing Page (посадкову сторінку конвертації трафіку в ліди).

Рекомендації та консультації можуть стосуватися як складання портрета клієнта, так і необхідного бюджету для досягнення запланованих результатів продажу товарів та замовлення послуг.

Наша особливість

Пропонуємо комплексний підхід до вирішення задачі. Надішліть заявку про бажання залучити клієнтів у компанію та покупців у магазин, а далі роботою займуться професіонали.

Виберіть ефективний та недорогий спосіб реклами продукту, щоб підвищити продажі, збільшити товарний оборот та отримати капітал для розвитку компанії, зростання на рівні регіону або на національному рівні. Навіть якщо ви пропонуєте послуги барбершопу в одному місті, за порівняно невеликі гроші можна знайти клієнтів, щоб майстри були постійно зайняті. Вибирайте професіоналів для запуску рекламної кампанії Google.

Замовляйте налаштування реклами в Гуглі за телефоном +38 (093) 920-61-77

Generic placeholder image
Чумак Андрій

SEO / Засновник Paradox.vn.ua